4. turnaj Vojkov Open 19.09.2019

4. turnaj se odehrál na Vojkově 19. září 2019. A bylo se na co koukat. Mazací model byl Ladies&Seniors, tedy 38 stop se středním olejem. Zahrát si přišlo po pár omluvách 24 hráček a hráčů. Kvalifikaci vyhrává Petr Ivanciv před Láďou Šimánkem. Padaly velmi slušné náhozy a skutečně se bylo na co koukat. Do semifinále pro dvacítku nejlepších se předávaly ceny za vysoký počet strajků v kvalifikaci: 150 Kč převzali Petr Miklík a Jaromír Malec mladší. Ten později dostal hotovost i za 9 strajků v řadě. Přišel si tak na slušný přivýdělek oblažující jeho dnešní večer, případně blízkou budoucnost. Zato ale Vojkovský bankomat nevydal vůbec nic. Mnoho peněz tam sice nebylo, ale vylosované číslo 247 neměl nikdo a tak všechna hotovost přechází do příštího turnaje a to už by tam mohlo být snad něco kolem 1.000 Kč. 

Semifinále znamenalo konec pro 2 hráče a pak už se šlo do Finále na 2 hry od nuly. To zvládl nejlépe občasný návštěvník našeho turnaje Láďa Šimánek před druhým Mírou Malcem starším a třetím Petrem Ivancivem. V kategorii B, což jsou hráčky a hráči s výkonnostním hendykepem 8 a více, dominovala Anežka Lencová před Irenou Kováčovou a Zorkou Machálkovou. Nejlepší ženou turnaje se ale stala Krystyna Janočková a nához turnaje si po zásluze přivlastnil Míra Malec mladší

Tady níže si můžete stáhnout výsledky turnaje, který obsahuje i aktuální stav ročního žebříčku.

Akce se vydařila, příště hrajeme ve čtvrtek 24. října. Informace o tomhle příštím turnaje jsou ZDE. Poděkování patří především všem hráčkám a hráčům, co si přišli zahrát a také bowlingovému centru, jež fingovalo bez problémů, jak mělo. Nezapomeňte nahlédnout dole i na fotogalérii dnešních úspěchářů.