Kmotr Bowling Cup

Prestižní věc, vstup na vlastní nebezpečí...

Kmotr BC je prozatím centrem ukončen, naposledy se konal v roce 2021. Zda a kdy se bude konat další ročník není jisté, v každém případě, pokud by se tak stalo, bude informovat jak zde, tak i hráče dřívějších ročníků.

Kmotr BC je zcela prestižní záležitost konající se každoročně v bowlingovém centru U kmotra v Třebíči. Obvykle na podzim. Zúčastnit se může naprosto kdokoliv bez ohledu na výkonnost. Není však jisté, zda se všichni vrátí potom i domů... O tom rozhoduje Don Vito. Nikdo jiný. 

Na výsledky Kmotra 2018 nahlédněte TUDY, nebo menu Turnaje, Kmotr Bowling Cup, Kmotr BC 2018.

Na výsledky Kmotra 2019 nahlédněte TUDY-kvalifikaceTUDY-finále nebo menu Turnaje, Kmotr Bowling Cup, Kmotr BC 2019. 

Kmotr 2020 měl smůlu. Vše hotovo, připraveno, pozváno. A přesto... nic. Výběr Kmotra pro rok 2020 byl prostě zrušen. Počkat si tedy musíme na rok 2021 nebo ještě později?

Kmotr Bowling Cup 2021

Po loňském odpadlém výběru nového kmotra přišlo letos nové rozhodnutí Majkla, které bylo ovlivněno rozhovorem s Capo Bastone. Ostatně na to se podívejte sami, TADY se to dozvíte a najdete tam i všechno další potřebné pro registraci k pohovorům. Nové neznámé rodiny se obávat zřejmě nemusíte, Majklův zákaz je nekompromisní. No, více se dozvíte na tom odkazu.

Fotky stále ještě vládnoucího Rickyho jsme tu nechali záměrně. Aby vás to provokovalo k jeho sesazení.

Bohužel, nedá se nic dělat, ani letos to nevyšlo, akce zrušena.