Aktuální krátké informace

Info o všech našich turnajích a soutěžích

2. kolo Ligy dvojic na Vojkově: podobnou vyrovnanost jinde nenajdete.

Ve druhém kole Ligy dvojic skupiny Vojkov byly na sportovním mazacím modelu k vidění rozporuplné výkony. Dost hráčů se s mazacím modelem moc srovnat nedokázalo, pár jiných ale docela dobře ano. Výsledkem po druhém kole je neuvěřitelná vyrovnanost týmů - rozdíl mezi 1. a 6. místem je pouhých 7 bodů. Tedy bodový zisk za 1 zápas plus 1 bod. Podívejte se na průběh zápasů a tabulku po 2. kole. Kdo postoupí do Republikového finále tady prostě a jednoduše není možné odhadovat... Detailní výsledky naleznete TADY.

2. kolo Ligy dvojic v Plzni: All In šlape na paty All Finu

Ve druhém kole plzeňské skupiny dnes tým All In přerušil hegemonii dvojice All Fin. Získal o 4 body více a dnes byl nejlepší. V roční tabulce stáhl náskok vedoucího All Finu. Výsledky naleznete TADY.

Rašovice RSK v kolínské B skupině Ligy dvojic dominují

Kolín B odehrál své 2. kolo. Rašovicím se daří, svým soupeřům docela dost unikají. Zato o druhé místo je dost tahanice, hned 3 týmy jsou bodově velice vyrovnané. Těžko předvídat, který z nich se po závěrečném kole propracuje na republikové finále. Výsledky naleznete TADY.

Poslední skupinou, jež začala letošní Ligu dvojic, je Brno B

A v této skupině můžeme vidět velmi kvalitní souboje s vysokými náhozy, jejichž výsledkem je, že o první příčku se dělí 2 týmy věkově velmi odlišné. Za nimi se chystají zaútočit v dalších kolech hned 3 další týmy na jejich pozice. Výkonově i bodově to rozhodně není nereálné. Budeme bedlivě sledovat, jak si skupina povede v dalších kolech. Protože papírový favorit sice splnil očekávání, ale zas tak přesvědčivé to nakonec nebylo. Na detaily se podívejte ZDE.

Rozjela se i skupina Brno A

20.03.2023 byl zahajovací den Ligy dvojic ve skupině Brno A. Zápasy to byly velice zajímavé a vyrovnané. O tom svědčí i tabulka po 1. kole, kde se hned 4 týmy vešly do rozmezí 4 bodů. Vstup přímo na stránku s výsledky TUDY.

V Kolíně A situace po 2. kole prakticky stejná

Kolínská skupina A Ligy dvojic odehrála své druhé kolo. Dosavadní lídři potvrdili své postavení, ale zdá se, že další týmy pod nimi se začali zlepšovat. Vstup na články s výsledky TUDY..

Liga dvojic Plzeň: 1. kolo ovládl favorit

16.03.23 proběhlo v Plzni 1. kolo letošní Ligy dvojic v jarní části. Trochu podle očekávání je na čele tabulky favorit, loňský vítěz, který ovšem začal ještě tvrději, než vloni, i když v posledních utkáních trochu polevil. Podívejte se na detailní výsledky, komentář k 1. kolu a fotku, vstup na články s výsledky TUDY.

Liga dvojic Kolín B rovněž zahájena

Tato skupina má po 1. kole trojici velmi vyrovnaných týmů, jak bodově, tak i průměrově. Vedoucí 3 týmy se porážely navzájem, takže bez porážky není vůbec nikdo. Další kolo bude zajímavé, zda se tento trend udrží i nadále, či zda někdo ostatním unikne a vytvoří si náskok. Na výsledky lze jit TUDY.

Třetí Kaštanka Open

04.03.2023 na Kaštance v Brně byl letos třetí turnaj Kaštanka Open s účastí 30 hráček a hráčů. V kvalifikaci dominoval někdo jiný, než ve finále. Domácí Ondra letos poprvé poražen. Na bedně i novicka turnaje. Tak nějak snad bychom mohli v kostce popsat základní aspekty tohoto turnaje. Na detaily se podívejte TUDY a samozřejmě již sbíráme přihlášky nejen do dubnového, ale i do květnového turnaje roční série Kaštanka Open. Vítán je zde každý.

První kolo na Vojkově

Liga dvojic 2023 1. pololetí se rozeběhla i na Vojkově. Čísla padala neuvěřitelná, souboje týmů byly drtivé a náhozy extrémní. Zřejmě tomu dopomohl i zvolený mazací model Ladies&Seniors., i když dam a seniorů bylo spíše poskrovnu. Třeba takový nejvyšší nához dne rozhodně nepatřil seniorovi... spíše naopak. Na Vojkově po 1. kole vede Sešlost, ale ani ta se nevyhnula porážce. Ostatně podívejte se na výsledky a... divte se! Přímo na článek TUDY.

Dvojice zahájeny, první odehrál Kolín A

25.02.2023 je den, kdy se rozběhla Liga dvojic 1. pololetí 2023. První kolo má tato skupina již za sebou, výsledky, komentář, fotka je na stránce Ligy dvojic, přímo na výsledky skupin se dostanete TUDY. Brzy se rozjedou i další skupiny a tak bude zajímavé sledovat, jak si kdo kde vede a zda se finalisté obmění, či zda snad zůstanou stejní jako v roce 2022?

Liga dvojic v Kolíně má 2 skupiny, je rozlosováno

V Kolíně Liga dvojic finišuje. V tomto pololetí jsou zde 2 skupiny, zatím každá po 5 týmech, přičemž až do 1. hracího dne obou skupin se může zaregistrovat poslední šestý účastník. V úterý 14.02.23 byly skupiny za přítomnosti hráčů rozlosovány a stanoveny byly i termíny všech 4 kol pro obě skupiny. Detaily jsou k vidění ZDE. Držíme palce a na výsledky jsme velmi zvědavi...

Kaštanka Open, únor 2023

Druhá letošní Kaštanka je za námi. Po celkem divoké kvalifikaci ve finále vítězí opět Ondrej Surán. Suverénně tak zatím kraluje Roční tabulce. Podívejte se na detaily akce s podrobným komentářem, fotkami a hlavně výsledky.

Liga dvojic v 1. pololetí 2023 - termíny

Liga dvojic v 1. pololetí 2023 nabírá tempo, kompletují se jednotlivé skupiny a po jejich naplnění se rodí i termíny hracích dní, které se následně objevují na záložce termínů. Kromě toho finální termíny obdrží emailem všichni kapitáni týmů. Sledujte vývoj, informujte své parťáky...

První turnaj Kaštanka Open 2023

15. ledna se v posunutém termínu odehrál za účasti 35 hráček a hráčů letos první turnaj Kaštanka Open. K vidění byly skvělé výkony. Oproti roku 2022 se hrálo v mírně modifikovaném herním systému. Na výsledky, fotky, komentář se podívejte TUDY. Současně je možná se už také registrovat do 2. turnaje, který se hraje 04.02.2023. Srdečně zveme!

Roční série Baker CZ u konce, dominovali Fufalko - Surán

Baker CZ proběhl v devíti hracích dnech v Praze, Brně a Pardubicích. Závěrečné vyvrcholení se konalo 17.12.2022 na centru Kaštanka v Brně. Bojovalo se o úspěch v dnešním turnaji, dále o konečné pořadí v brněnských turnajích a rovněž o roční žebříček Baker CZ 2022. Jak to celkově dopadlo naznačuje již titulek. Ale podívejte se TUDY na detaily akce a pořadí v jednotlivých centrech a v celé republice. Gratulujeme všem úspěšným a oceněným, dnes toho bylo na rozdávání opravdu hodně. Vlastně bylo více cen, než hráčů, a to je co říct....

Dnešním závěrečným Bakerem CZ končí bowlingový rok z naší působnosti. Byl to rok bowlingově zajímavý, zaplaťbůh již bez omezení vlivem covidem a podobných sajrajtů a my srdečně všem hráčkám a hráčům co kdy nějakou naší akci navštívili děkujeme. Velký dík směrujeme do Kaštanky Ondrovi, jehož podpora byla nezištná a samozřejmě od nás i hráčů vítaná. Díky!

Jedna z posledních akcí, navíc bowlingově velmi prestižní, je Mezinárodní klání seniorských týmů, letos z ČR a SR, jež proběhne pod názvem Grand Prix of Senior teams 28. prosince t.r. Je to akce bowlingových seniorů, takže zájemci TADY mají proklik na detaily a později i výsledky. Pár jmen z Kaštanky se objeví i tam.

.

Mistrovský titul v Lize dvojic 2022 má Kaštanka

10.12.2022 se odehrálo historicky první Finále Ligy dvojic za účasti 12ti týmů z 5ti základních skupin. Finále mělo několik částí, které dvojice selektovaly až ke konečným výsledkům. Gratulujeme nejlepším a děkujeme zcela všem. Byl to velice zajímavý nejen dnešní den, ale celý první ročník Ligy dvojic... Premiérový 1. ročník je za námi, pro další ročník se rozbíhají registrace do Ligy dvojic (rok 2023 - 1. pololetí).

Detaily Finálového dne, komentář, výsledky, fotky a další informace najdete v článku. Stojí to za podívání...

Harmonogram a mazací model pro finále Ligy dvojic 2022

Časový harmonogram Finále Ligy dvojic 2022 je stejně jako mazací model pro historicky první Finále Ligy dvojic k vidění v Propozicích pro Finále. Tam je mazací model i ke stažení (střední obtížnost, délka 40 stop). Těšíme se na Finále a jsme zvědavi, komu se podaří vybojovat zcela první Mistrovský titul.

Liga dvojic: v Brně je jasno, základní skupiny skončily

Obě brněnské skupiny skončily posledním kolem, vítězové jsou známi, stejně jako postupující dvojice do Republikového Finále 10. prosince na Kaštance. Na výsledky, komentáře, fotky obou skupin nahlédněte TUDY. Obsazovačka na Finále čeká na výsledky poslední ještě rozehrané skupiny Plzeň. Tam se poslední 4. kolo hraje až 8. prosince. Až v noci toho dne bude jasné, které dva poslední tým zkompletují obsazovací listinu Finále. Už teď je ale zřejmé, že to tam nebude žádná procházka růžovým sadem. Uspět budou chtít samozřejmě všechny dvojice. A pokud už by se to nepovedlo ve Finále, tak alespoň v Malém finále...

Liga dvojic 2023 - 1. pololetí: začínají registrace do skupin

Pro 1. pololetí roku 2023 je předběžně připraveno 10 skupin - viz náhled. Hlásit se je možné již nyní, což už také některé týmy využily. Termín uzávěrek je jednotně 15.01.2023. Po tomto datu budou po dohodě s kapitány týmů stanoveny termíny pro 4 soutěžní kola. Vydány jsou rovněž také Propozice pro toto pololetí.

Srdečně zveme, první zaváděcí půlrok se setkal s příznivým ohlasem, všechny hrající týmy se již registrovaly do 1. pololetí 2023, což nás samozřejmě těší. Srdečně zveme, přidejte se, bude se vám to líbit...

Liga dvojic Plzeň: All Fin jde do čela

Plzeňská skupina měla na pořadu své 3. kolo, v němž All Fin vybojoval nejvíce bodů, zaznamenal nejvyšší nához jednotlivce i dvojice a dostává se tak do čela skupiny před závěrečným 4. kolem. Nebude to však mít jednoduché, bezprostředně za nimi jsou hned 3 další týmy mající také zájem na umístění úplně nahoře. Počkáme si na rozuzlení... Podívejte se na výsledky.

Baker CZ: jasno i v Pardubicích. Jak to bude v Brně na Republikovém finále?

Pardubická část roční série Baker CZ doznala svého vrcholu v sobotu 12.11.2022. Proběhl zde poslední pardubický turnaj, na základě jehož výsledků bylo možné dekorovat vítěze turnaje a samozřejmě i nejlepší z Ročního pardubického žebříčku. Na výsledky, komentáře, fotky se podívejte TADY, ale trochu předběhneme - Pardubice v roce 2022 ovládli Standa s Jirkou. Gratulujeme a současně se těšíme na zcela poslední turnaj v roce 2022, který proběhne v Brně na Kaštance. A tady se bude dělit spousta cen: brněnský poslední turnaj, Roční brněnský žebříček a jako vyvrcholení Roční republikový žebříček.

Jako druhá končí Liga dvojic na Vojkově, 3 nejlepší postupují do Finále

Liga dvojic Vojkov 9. listopadu 2022 zakončila svá utkání posledním 4. kolem. Nejúspěšnější 3 týmy postupují do Finále. Všechny jsou ze společné stáje Notaxa... Finále má tak po dnešku již 5 účastníků, za cca 2 týdny se přidají nejlepší z obou brněnských skupin a začátkem prosince 2 nejlepší z Plzně. Finále se hraje v sobotu 10.12.22 v Brně na Kaštance. Podívejte se na výsledky vojkovské skupiny a fotky z vyhlašování, případně na průběh dalších skupin.

Brněnská skupina 1 odehrála své 3. kolo a má nového lídra

Liga dvojic v Brně pokračovala svým 3. kolem. Na čele skupiny po dnešku došlo ke změně, vlivem dnešních výsledků se do čela roční tabulky dostala nová dvojice. Obě vedoucí dvojky mají dostatečný náskok před závěrečným 4. kolem, takže postup do Republikového finále jim s největší pravděpodobností neunikne, ale boj o 3. postupúové místo bude ještě krutý. Podívejte se detaily dneška, i celkového stavu ve skupině, proklikem TUDY.

Ligová skupina Kolín zná své vítěze! Gratulace směřují k Jelenům...

Kolínská skupina skončila v roce 2022 jako první. Zná tak již své vítěze, nejlepší hráčky a hráče, majitele trofejí, ale i postupující do Republikového finále. Podívejte se na detailní komentář, výsledky a fotky. Gratulujeme všem úspěšným a držíme palce postupujícícm, aby se ve velkém Finále neztratili...

Baker CZ: malé finále na Zličíně zná své vítěze

Třetí a tedy v Praze poslední turnaj se odehrál v sobotu 30.10.2022. Dnes to bylo ve znamení souboje nejen o vítězství v dnešním klání, ale především o prvenství v ročním pořadí. Vítěz dneška byl jen jeden, ale vítězové zličínského celoroku máme hned dva. Zaslouženě. Na detaily se podívejte na článek s výsledky a fotkami. Byl to povedený den...

5. turnaj Kaštanka Open poprvé vyhrává Ondřej Surán

Turnaj se odehrál na státní svátek 28.10.2022 za účasti 28 hráček a hráčů. Součástí tradičně byl zdarma raut pro všechny, jako obvykle výborný. Finále bylo dost dramatické, ale nakonec jej poprvé ovládl Ondra Surán. Gratulujeme! Na článek s komentářem, výsledky, fotkami se podívejte nejkratší cestou TUDY.

Plzeň má za sebou 2. kolo. Výkony šly nahoru

27.10.22 se odehrála plzeňská skupina, na pořadu dne bylo 2. kolo Ligy dvojic. Den se odehrával ve znamení útoků na dosud nejlepší D beton. To se povedlo částečně, v dosavadní tabulce po druhém kole stále kraluje D beton, ale už jen velmi, skutečně velmi těsně... Mrkněte na detailní výsledky této skupiny, ale i dalších. Proklikem TADY se tam dostanete okamžitě.

3. kolo proběhlo také na Vojkově

V tomto kole se vytáhl tým Notaxo K, který nasbíral nejvíce bodů a v celkové tabulce se posunul z 5. místa na 3. místo. Na čele celkové tabulky sice zůstává Notaxo, ale celkem blízko za sebou má pár pronásledovatelů. Poslední 4. kolo tak bude dost zajímavé. Je jisté, že některé Notaxo se dostane do republikového finále. Mohou to být 3 týmy z této stáje, ale také jen 1 jediný. Rozuzlení přijde 9. listopadu. Detaily výsledků jsou k vidění ZDE.

Kolín po 3. kole Ligy dvojic

Již třetí kolo proběhlo v Kolíně. Čekalo se, kdo se utrhne a bude si chtít vytvořit nejlepší pozici před závěrečným 4. kolem. I když snaha byla, nepodařilo se to nikomu. Tabulka se rozdělila na dvě poloviny a zdá se, že jen ta lepší trojka týmů bude bojovat o pozici na stupních vítězů. Zatím je stále v čele s minimálním náskokem 2 bodů Kruh team. Poslední kolo tedy rozhodne definitivně. Podívejte se na výsledky nejen dneška, ale i předchozích kol TADY.

Odehrály další dvě skupiny: Brno 2 odehrálo 2. kolo, Plzeň první

Výsledky obou již jsou s komentáři a fotkami na našem webu, přímý vstup TUDY. Zatímco v Brně ěli do čela skupiny favorité, v Plzni se odehrál zajímavý večer v duelech dospěláků a potomků. Podívejte se, jak se komu dařilo, jaké jsou výsledky a která z dvojic dnes uspěla.

Ligu dvojic na Vojkově ve 2. kole zvládla nejlépe Sešlost

Ano, je to tak, i když neměla Sešlost ve 2. kole Ligy dvojic nejvyšší průměr, nejvíce bodovala a dnes byla prostě nejlepší. V celkové tabulce za obě kola Notaxo udrželo sice 1. příčku, ale v patách má dost blízko těžké soupeře... Podívejte se na detaily 2. vojkovského kola Ligy dvojic. Přímo na výsledky se dostanete TUDY.

Mazací model pro Ligu dvojic Vojkov, 2. kolo

Na 2. kole Ligy dvojic na Vojkově bude použit mazací model Ladies and Seniors (38 stop, ratio 5:1).

Liga dvojic Kolín: 2. kolo, výsledky

2. října 22 bylo v Kolíně odehráno 2. kolo Ligy dvojic. Do čela jde Kruh team, vedoucí Jeleni klesli na druhé místo. Nahlédněte na komentář, detailní výsledky, fotku do výsledků Ligy dvojic, přímý vstup TUDY.

Zveřejněny Propozice pro Finále Ligy dvojice 2022

Propozice finále soutěže naleznete na stránkách Ligy dvojic, přímo na článek lze jít TUDY.

Upozornění: Liga dvojic v Benešově a na Ovčíně až od příštího roku

Ligu dvojic jsme chtěli otevřít také v Benešově a na pražském Ovčíně, nicméně času na to bylo málo a termínově se to vzhledem k firemním rautům v tomto centru moc nehodilo. Z toho důvodu budou tyto skupiny otevřeny až od nového roku 2023 se zahájením v lednu, či únoru. Registrovat se do těchto skupin bude možné od prosince 2022. Díky za pochopení a věříme, že se i v Benešově podaří soutěž zprovoznit podobně, jako na jiných bowlingových centrech.

Jeleni v Kolíně na 1. místě

18.09.22 byl pro Kolín premiérový den v Lize dvojic. Skupina se jakoby po 1. kole rozdělila na lepší trojici týmů a tu, které se dnes dařilo méně. I když... Podívejte se na výsledky a komentář a uvidíte sami. Vše je samozřejmě plně otevřené, čekají nás ještě 3 kola. Výsledky naleznete v menu Ligy dvojic, anebo TUDY přímo na ně.

Své 1. kolo má za sebou i skupina Brno 1

Tato skupina se hrála 15.09.2022 na Kaštance. Do čela se dostaly 2 dvojice, které dělí pouze dosažený průměr ve všech 7 hrách. Ve vedení je tým Kaštanka. Na komentář, fotku, výsledky se můžete podívat TUDY.

Liga dvojic Brno skupina 1 má po 1. kole už své vítěze

12.09.22 se v Brně na Kaštance odehrálo 1. kolo Ligy dvojic skupiny 1. Skupina je velmi vyrovnaná, nicméně první místo utrhla dvojice Martin Kadeřábek + František Ráab. Martin má na svém kontě i nejvyšší nához kola. Na detaily se podívejte ZDE.

Liga dvojic v Plzni - odklad 1. kola

Z organizačních důvodů na straně rozhodčího se 1. kolo Ligy dvojic v Plzni neodehraje podle plná 15.09., ale až 13.10. s tím, že termín prvního kola bude nahrazen novým termínem ve druhé polovině listopadu.

Historicky první Liga dvojic se odehrála na Vojkově

Tým Notaxo ovládl 1. kolo Ligy dvojic na Vojkově. Hrálo se 7. září za účastí všech 8 týmů/dvojic systémem každý s každým. I další dvě místa obsadily týmy z rodiny Notaxa. Nicméně nejvyšší hra patřila hráči z jiné dvojice, stejně jako z Notaxa nepochází nejlepší žena 1. kola. Ostatně nahlédněte sami na podrobné výsledky s komentářem a na stav celkové tabulky po 1. kole z plánovaných celkem 4 kol.

Nově byla otevřena též skupina Praha Ovčín. A jelikož byl zájem o tuto soutěž na Vojkově velký, otevíráme současně na stejném centru 2. skupinu, kam se lze již také hlásit, na formulář přihlášky TUDY přímo. Jakmile se skupina naplní alespoň 6ti týmy, vyjednáme termíny (kapacita skupiny je max 8 dvojic).

Druhý brněnský Baker CZ favoritům uzmuli Nejezchleba se Souškem

V sobotu 13.08.2022 se odehrál celkově šestý, ale v Brně druhý turnaj Baker CZ. Favorité turnaje byli předem dáni, což jasně potvrdili i v kvalifikaci, ale ve Finále turnaje jim prvenství uzmuli Standa Nejezchleba s Milanem Souškem. Na detaily, komentář, fotky se podívejte TUDY přímo na článek.

Mazání pro Baker CZ 13.08.2022 v Brně

Dnes byl zveřejněn mazací graf pro 6. turnaj Baker CZ (druhý v Brně) v sobotu 13.08.2022. Mazání bylo zveřejněno na stránce turnaje, přímo na článek TUDY.

Liga dvojic - změna Propozic

Po úvaze na základě požadavku týmů jsme přistoupili ke změně Propozic v Lize dvojic. Každý tým mohli tvořit nejvýše 3 hráči, nově je to až 5 hráčů. Podmínkou pro účast hráče v Místním finále a Republikovém finále je, aby hráči odehráli v základních skupin alespoň 1 soutěžní zápas. Věříme, že tato změna umožní účast v Lize dvojic více týmům. Inovované Propozice naleznete ZDE.

Baker CZ vstupuje do bowlingové historie díky Lukášovi s Tomášem!

Na pátém turnaji Baker CZ došlo k historické události: Lukáš Jelínek s Tomášem Liebichem jako první v České Republice zahráli v herním systému baker perfect game 300! Oba borci pochopitelně celý turnaj ovládali od začátku až do konce, suverénně vyhráli. Gratulujeme nejen k té 300, ale i k vítězství a vůbec předvedeným hrám! Podívejte se, jak turnaj probíhal, komu se jak dařilo, či nedařilo, přímo na výsledkové články TUDY.

Mazací model pro Baker CZ 30.07.2022 na Zličíně

Zveřejnili jsme mazání pro 2. turnaj Baker CZ na pražském Zličíně. Detaily a ke stažení ZDE.

Liga dvojic začíná v září, herny se začínají naplňovat

Liga dvojic, nic takového v ČR doposud neexistovalo, proto jsme se rozhodli takovou věc zorganizovat a spustit. Jde o zajímavý atraktivní herní formát, o který je mezi hráči zájem. Liga dvojic je k dnešku (11.07.22) spuštěna v 8 bowlingových centrech. Na každém centru může být podle zájmu zavedeno i více skupin. Skupiny mají 8 nebo 6 dvojic, podle toho, kolik drah je v daném centru k dispozici. Detaily, Propozice, Přihlášku do soutěže a přehled dosud přihlášených dvojic najdete ZDE. Srdečně všechny hráčky a hráče bez omezení věku, výkonnosti. Registrujte se na svém centru co nejdříve, skupiny se rychle zaplňují!

Čtvrtý Baker CZ v Pardubicích ovládli Brokešovi

V sobotu 09.07.22 se uskutečnil již 4. turnaj Baker CZ, tentokrát v Pardubicích, Za účasti 24 hráček a hráčů včetně juniorů i seniorů uspěli manželé Brokešovi, kteří si tak odnesli kromě letní ceny za prvenství i ocenění za nejvyšší hru turnaje. Podívejte se na výsledky, komentář k turnaji a pár fotek. TUDY přímo na článek s výsledky.

Třetí Kaštanka Open, třetí vítěz. 30. duben pro Honzu Hoschnu.

29.04. a 30.04.2022 se opět na brněnské Kaštance odehrál letos třetí turnaj Kaštanka Open. Boje to byly zajímavé, výsledky přinesly letos třetího premianta, ještě se nikomu nepodařilo prvenství obhájit. Dnes vítězí Jan Hoschna. V článku o turnaji se podívejte na podrobné výsledky, komentář a fotky nejlepších. Úspěšným gratulujeme, všem ostatním děkujeme za účast a příjemnou atmosféru celé akce. Na dnešní výsledky TUDY. Současně se již lze hlásit do dalšího turnaje, nejlépe přímo ze stránky s informacemi o něm.

Mazací model pro Kaštanka Open 29. a 30.04.2022

Zveřejněn mazací model pro Kaštanka Open 29. a 30.04.2022 - Bourbon Street 40 stop (ke stažení na stránce turnaje).

Třetí turnaj Baker CZ se stal kořistí Marka Škrabala s Janem Hoschnou

3. turnaj Baker CZ se hrál 15. dubna 2022 v Brně na Kaštance. Předvést své výkony přišlo celkem 17 dvojic, aby se pokusily uspět v konkurenci ostatních. Akce se vyvedla, všichni dostali chutný oběd a tak zavládla spokojenost. Tedy s herními výsledky aspoň u těch, co uspěli a pobrali nějaké ty ceny. Celkem oproti očekávání vyhrála dvojice z titulku, která si poradila s domácími favority. Inu k poražení je zcela každý, že... Nahlédněte tedy na výsledky a fotky TUDY. V roce 2022 nás čeká ještě 6 těchto turnajů, nejbližší 9. července v Pardubicích. Již nyní srdečně zveme, turnaj je vhodný pro naprosto kohokoliv bez ohledu na aktuální výkonnost.

Mazací graf pro Baker Brno 15.04.2022 zveřejněn

Vložili jsme ke stažení mazací graf pro turnaj Baker CZ, který se bude hrát v Brně na Kaštance v pátek 15. 04.2022. Přímo na článek s grafem TUDY.

Kaštanka Open 2022-03 - výsledky

Vložili jsme výsledky 2. turnaje Kaštanka Open, který se odehrál v pátek 18. a v sobotu 19.03.2022. K výsledkům jsme pochopitelně přidali komentář a fotky z vyhlašování. Podívejte se, jak vše dopadlo a kdo se dnes radoval. Přímo na článek TUDY.

2. turnaj Baker CZ v Pardubicích zvládli nejlépe Ondřej Surán s Mílou Kratochvílem

Turnaj se odehrál na Bowlingzone v Pardubicích za účasti 28 hráček a hráčů /14 dvojic). Jaké byly papírové přepoklady a do jaké míry se naplnili, na to mrkněte přímo do článku. Jsou tam detailní výsledky, komentář a samozřejmě fotky.

Baker CZ, roční turnajová série dvojic 2022 začala v Praze na Zličíně

V roce 2022 se otevřela turnajová série dvojic hraná systém Baker. První turnaj proběhl 12.02.2022 v Praze na Zličíně a rozhodně se bylo na co koukat... Určitě se podívejte na článek s komentářem, výsledky a pár fotkami.

Začíná turnajová série Kaštanka Open 2022

V roce 2022 se odehraje 6 turnajů, první z nich je na pořadu v sobotu 15.01.2022 s páteční předehrávkou. Mazací model je již zveřejněn. Detaily najdete v menu na záložce Kaštanka Open, výsledky pak na záložce Výsledky Kaštanka Open 2022.

Baker CZ 11.12.2021 v Brně je za námi

V sobotu 11.12.2021 se na Kaštance v Brně odehrál zaváděcí turnaj Baker CZ. Příjemné odpoledne s dvěma zdarma rauty nejlépe zvládla domácí dvojice Kratochvíl - Surán, před dvěma dvojicemi čistě seniorskými. Na náš web jsme vložili komentář k turnaji, výsledky ke stažení v excelu a také samozřejmě fotky.

Bylo to fajn odpoledne, děkujeme jak aktérům turnaje, tak i bowlingovému centru Kaštanka Brno. Vše klapalo, jak mělo. Přímo na článek s výsledky se dostanete přímo tímto proklikem. Připraveny jsou již i příští turnaje, kam se lze registrovat (Praha, Pardubice, Brno). Podrobnosti naleznete TADY.

Opatření vlády od 22.11.2021 - covid 

Od 22.11.2021 do odvolání platí zpřísněná pravidla vyhlášená vládou pro hromadné akce: zúčastnit se turnajů tedy mohou pouze očkovaní a kteří prodělali covid během posledních 180 dnů. Testy už se neuznávají s výjimkou osob, které mají lékařem potvrzeno, že se nemohli nechat očkovat ze zdravotních důvodů. Splnění podmínek pro účast v turnajích se bude kontrolovat při registraci na místě konání akce.

Kaštanka Open 2021 má za sebou historicky první turnaj

12. a 13.11.2021 se na centru Kaštanka v Brně konal historicky první "áčkový", tedy vysloveně sportovní, turnaj pod názvem První Kaštanka Open. Byl to zaváděcí turnaj, který bude mít v roce 2022 celkem 4 turnaje. Podívejte se na průběh turnaje, jak to tam vlastně dopadlo, prohlédněte si fotky. Poděkování patří všem hráčkám a hráčům a samozřejmě perfektně připravenému bowlingovému centru Kaštanka.

Jinak je již znám nejen termín příštího turnaje - sobota 19.03.2022 s páteční předehrávkou, kam se již lze registrovat, ale všechny termíny v roce 2022. Přímo na stránku turnaje se dostanete TUDY.

Mazací model pro První Kaštanka Open

Zveřejnili jsme mazací model pro tento turnaj, jedná se o model Middle Road, 39 stop, tedy model, který je v centru běžně používán na soutěžích. Mazací model ke stažení je na stránce turnaje. Na stránku turnaje TUDY přímo..

Baker CZ - termíny turnajové série pro rok 2022

Zveřejnili jsme termínový kalendář pro turnajovou sérii Baker CZ pro rok 2022 pro všechna 3 centra, kde se bude hrát (Praha, Brno, Pardubice). Registrace do turnaje je na všech centrech možná vždy do nejbližšího turnaje. Jakmile se turnaj dohraje, otevřeme v tomto centru obsazovačku na příští turnaj. Zaneste si je do svých bowlingových kalendářů. Zveme samozřejmě každého, turnaj není nijak pro nikoho omezen... Na termíny, propozice, ale i výsledky již odehraných turnajů, nahlédněte přímo TUDY.

1. turnaj Baker CZ odehrán

Historicky 1. turnaj dvojic hraný herním systémem baker, tedy střídání hráčů po plně dokončených frame, je za námi. Hrálo se 30.10.2021 v Pardubicích za účasti 19 dvojic. A jak vše dopadlo? Mrkněte na Menu, Turnaje a vyberte Baker CZ. Anebo můžete jít přímo na článek s komentářem, výsledky a fotkami TUDY. Turnaj se povedl, herní systém hráči oceňovali jako zajímavou novinku s atraktivním průběhem. Prostě lidi to bavilo a to je asi to nejdůležitější. Současně se lze již registrovat do dalšího turnaje, který se bude hrát 11. prosince v bowlingovém centru Kaštanka v Brně (8 profidrah Brunswick).

První Kaštanka Open

11. listopadu 2021 začíná zcela nový otevřený turnaj pro jakékoliv hráče bez omezení věku, či výkonnosti, a to pod názvem První Kaštanka Open. Proč ten název? Jde o první turnaj. Kaštanka je název bowlingového centra v Brně, kde se hraje. A Open znamená, že jde o otevřený turnaj pro naprosto kohokoliv. Podívejte se TUDY na podrobnosti a otestujte své herní schopnosti ve srovnání s jinými. Srdečně zveme!

Kmotr Bowling Cup 2021 přeložen

Přišla nám smutná zpráva, letošní akce Kmotr byla centrem přeložena. Na detaily se podívejte v článku TADY. Omlouváme se všem.

Nový typ soutěže v souladu se světovou bowlingovou asociací:

Baker nově i v ČR

Světové asociace bowlingu od letoška v soutěžích dvoji zavádí nový herní systém - Baker. To znamená, že dva hráči hají společně a střídají se po každém frejmu. Ne po každém hodu, ale po uzavřeném frame. Tento herní formát jako první v ČR zavádíme, aby si to všichni vyzkoušeli. Letos budou asi 2 zaváděcí turnaje v Pardubicích a v Brně na Kaštanu (dříve Kostka a ještě později Hokna), v roce 2022 z toho bude celá bowlingové série s 8 turnaji. Podívejte se na detaily o této akci, přímo na stránku akce TUDY.

Kmotr Bowling Cup 2021

Letošní ročník 2021 Majkl vyhlásil. Ricky už je v čele moc dlouho, tak je prý třeba něco změnit. Všichni zájemci mají možnost to udělat. Lépe řečeno snažit se o to, neboť konečné slovo má vždy Majkl. Vše je již připraveno, stačí se mrknout na stránku ZDE a vše bude jasné. Takže nezaváhejte, počet míst je omezený.

VOJKOV OPEN 2020 zrušen

I tady zapracoval covid a související opatření. Od 03.12.2020 sice uvnitř může ve sportovních halách být až 10 lidí včetně organizátorů. Tedy hrát by teoreticky mohlo 8 hráčů najednou, ovšem s rouškami na ústech, což nemá smysl se do toho pouštět. Uvidíme, jaká bude situace v roce 2021.


POZOR - KMOTR BC 2020 ZRUŠEN
Z důvodu opatření proti covid-19 byl turnaj zrušen. Bohužel, sejdeme se tedy až v roce 2021. Doufejme....

KMOTR BC 2020 - mazání je prý důlěžité. 

Kmotr 2020 je na obzoru. Majkl chystá židličky pro všechy, ale obezřetnost je přece jenom nutná. Jeden nikdy neví... Kdo přijede, ten přijede a ten také bude vyslyšen. Bez záruky. Letos se pár rodin bojí, že prý nějaký covid a tak dále, sami znáte ty cancy okolo účastí významných rodin. Zatím se nic nemění a snad kdyby něco, tak nic. Nicméně consiglieri už dal zveřejnit aspoň mazání. Tož se na to podívejte, ale jak consiglieri říkal: "Ať si anebo se namažou jak chtějí, Majkl je neoblomný". Není důvod tomu nevěřit. Kdo opravdu chce a komu na téhle věci snad záleží, tak ať se tedy na to mazání podívá TADY. Ale mazání nemazání, rozhoduje Majkl a v případě pochybností Don Vito.

Vojkov Open - 4. turnaj

Je dnešní vítěz Andrej Paračka překvapením? Těžko říct, jeho výkony bývají velmi střídavé... Dnes mu to ale vyšlo a nechal za sebou pár zvučných jmen a zaslouženě převzal pocty nejvyšší. Podívejte se TADY na komentář, detailní výsledky dneška i pořadí v celoroku a nezapomeňte ani na pár fotek z akce. Příště hrajeme 22.10.2020, takže samozřejmě srdečně všechny zveme.

Vojkov Open - 3. turnaj

Standa Semerák hlavně díky své zcela poslední hře je dnes vítězem Vojkova Open. Kategorii B ovládla Míla Suchánková. Hrálo se ve čtvrtek 06.08.2020 a na komentář, detailní výsledky a pár fotek se můžete podívat TUDY přímo.

Vojkov Open bude mít letos celkem 6 turnajů

Snad se zadaří a všech 6 termínů nám vyjde, doufejme, že nás nebude opět limitovat Covid-19. Na termínový kalendář můžete nahlédnout TUDY.

Vojkov Open - 2. turnaj

Ve čtvrtek 09.07.2020 proběhl druhý turnaj Vojkov Open. Vítězí Petr Ivanciv, v dámské kategorii byla nejlepší Irena Kováčová. Podívejte se na výsledky, komentář, fotky, přímý vstup na stránku TUDY.

Kmotr Bowling Cup 2020

Tak tu máme zase toho Majkla s jeho všemi rozmary. Prý Ricky neudělal co měl a tak nezbývá, než rozjet letošní kolo pohovorů a z nich vybrat, kdo že to tedy bude letos kralovat. Vše je již připraveno, stačí se mrknout na stránku ZDE a vše bude jasné. Takže nezaváhejte, počet míst je omezený.

Vojkov Open 2020 se zase rozběhne

Korona nás snad definitivně opouští a tak je tady obnovený turnaj Vojkov Open 2020. Hrát budeme opět o čtvrtcích, předběžně by letos měly být 4 turnaje, ale uvidíme, jak se vše vyvine... Poprvé na dráhy letos nastoupíme 11. června. Mrkněte na detaily akce a Propozice pro letošní rok. Srdečně zveme!

Korona virus a bowling

Tak už je u nás taky... Doufejme, že nás mine bez újmy. V této souvislosti je zřejmě, že se v 1. pololetí 2020 neuskuteční žádný Vojkov Open, další akce jsou naplánovány na konec léta a podzim. Musíme si ale počkat na reálnou situaci. Mrzí nás to, ale snad se dočkáme, snad se zase brzy uvidíme na drahách. Situaci sledujeme, aktuální novinky samozřejmě dáme podle vývoje situace. Tak se držte a buďte v této podivné době obezřetní!

Termín konání Kmotr BC 2020 už je rozhodnut. Přijďte to také zkusit.

Další slyšení, již v roce 2020, už je jasné. Bude se konat na známém místě od pondělí 28. září do soboty 3. října 2020 na všem známém místě. Na detaily se podívejte TADY. Don Vito už naprosto všechno letos nechal na Majklovi. A ten rozhodl. Není tedy o čem...

Vojkov Open 2019 vyhrála Gabriela Malcová, co do roku ale Petr Miklík

Ve čtvrtek 5. prosince 2019 proběhl poslední turnaj Vojkov Open 2019. V něm vítězí překvapivě Gabriela Malcová, ale celorok vydřel Petr Miklík. Na detaily se podívejte ZDEDíky všem hráčkám a hráčům za účast v roce 2019 a doufejme, že se budeme potkávat i v roce 2020.

5. turnaj Vojkov Open pro Michala Poprockého a Zorku Machálkovou

Předposlední turnaj Vojkov Open 2019 se odehrál ve čtvrtek 21.11.2019. Vítězí v něm Michal Poprocký a v hráčské kategorii B Zorka Machálková. Podívejte se na výsledky TADY a určitě si přihlaste do posledního Mikulášské turnaje. Nebudete litovat, skutečně je o co hrát a co si na posledním turnaji Vojkov Open 2019 užít. Srdečně zveme všechny zájemce...

Vojkov Open 24.10.2019 odložen!

24. října byl na pořadu další Vojkov Open. Bohužel zasáhla "vyšší moc", tedy konkrétně nemoc. Protože by Vojkov Open neměl kdo vést, bylo nutné termín 24.10.2019 odložit. Konkrétně na 5. prosince 2019. Stávající obsazovačka zůstává tak, jak je, na listopadový Vojkov Open. Pokud by někdo nemohl, prosím o zprávu. Omlouvám se a děkuji za pochopení všem.

Ricky obhajuje pozici kmotra i pro rok 2019

Zdaleka nic jistého nebylo. Zájemců bylo plno, každý by chtěl "kmotrovat". Letos po tom šel především mlaďounký adept Dave Barack. Suverénní výkony po celý den, ale... Co bylo to "ale" a jak to dopadlo, se podívejte TADY v tomto článku. Gratulujeme staronovému Kmotrovi, jakož i všem oceněným. Bylo to hezké, dramatické, po stránce výkonů profesionální. Rozhodně se bylo na co koukat!

Čtvrtý letošní Vojkov Open vyhrál občasný návštěvník

Ve čtvrtek 19. září se na Vojkově odehrál 4. letošní turnaj. Přišly nějaké omluvy, ale účast byla tradičně celkem solidní. Podívejte se, jak to tam dopadlo a kdo se radoval ze svých výkonů a ocenění. Dnes vyhrál člověk, co si na Vojkov Open čas od času zajde. Ale nic proti tomu, jde o dobrého hráče a fajn člověka. Budiž mu přáno. TUDY se dostanete přímo na příslušný článek.

Majkl z pověření Dona Vita zahájil slyšení

V neděli 15. září 2019 to letos začalo. První slyšení z mnoha letošních. Úkolem Majkla je vybrat Kmotra pro další rok. Majkl je v takové situaci poprvé. Prý přinese nový pohled na celou akci a jak známo, jeho rozhodnutí jsou rychlá a samozřejmě správná. Slyšení budou probíhat denně do soboty 21. září. Závěrečný den přinese rozuzlení a jmenování nového Kmotra. Nebo snad ponechání toho starého i pro další rok? I když "starého" není příliš výstižné slovo. Nejméně do neděle vládne pověstný Ricky známý svým dravým stylem, rychlou rukou a bezodkladnými činy. Právě tohle mu mnozí zazlívají, ale možná také, že právě tohle mu zajistí další rok vládnutí. Uvidíme, co na to Majkl. Jaký je aktuální stav kvalifikačních pohovorů se může podívat přímo TUDY.

Mazání na Kmotr BC 2019

Mazání drah Donu Vitovi ani Majklovi zřejmě moc neříká. "Cože, chtějí se opravdu namazat? Na našem společném setkání? No tak dobře, ať se namažou, ale přede mne ať předstoupí v plné kondici. Jinak budu mazat já a to úplně jinde a jinak." Chvíli trvalo, než se vše podařilo objasnit, o co vlastně jde, i tak u mne převládá pocit, že Don Vito nepochopil, o co vlastně jde a jen díky své dobré náladě svolil, ať se to teda udělá... Takže pro všechny účastníky: mazací model je k vidění a ke stažení na stránce akce TADY na stránce akce.

Navíc Don Vito potvrdil i další zajímavé věci: každý účastník dostane poukázku na jídlo, kručící žaludky rád rozhodně nemá. A navíc - kdo by se chtěl v sobotu 21. září večer před rozhodujícím Finálovým dnem pobavit, má možnost volného vstupu na diskošku. Majkl to prosadil s cílem zábavy pro úspěšné před rozhodujícím finálovým dnem a poslední zábavy pro neúspěšné. "Lidi by se měli vždycky dobře bavit. Ať před svým úspěchem nebo svým koncem", vyslovil Majkl svůj názor. Don Vito na to jen nevýrazně pokývl hlavou. Zda to bylo na souhlas nebo vlivem jeho usnutí, to už nikdo neví.

Třetí turnaj vyhrává Petr Ivanciv, v "béčku" Anežka Lencová

3. turnaj se hrál 20.06.2019 na Vojkově na hauzu. Centrum jako obvykle výborně připraveno, sešlo se nás téměř třicet, i když bylo horko, uvnitř to šlo a čísla padala také velmi rozumná. Podívejte se na výsledky třetího turnaje TUDY.

Termíny Vojkov Open do konce roku

Turnajová série Vojkov Open 2019 má celkem 6 hracích dnů. Dosud byly známy termíny 1. pololetí, přidali jsme i zbývající termíny 2. pololetí, čímž je turnajový kalendář Vojkov Open 2019 kompletní. ZDE je termínový kalendář, přidejte si nová data do svých diářů.

Don Vito pracoval: KMOTR 2019 zahájen!

Tak jsme se dočkali. Dosavadní kmotr Ricky je tedy řádný divoch, tvrdý, nekompromisní, sebestředný, ale... možná bohužel, i úspěšný. Není té tvrdosti ale přece jenom dost? Nebo si Don Vito plní jen svou formální povinnost a vyhlásil pohovory pro kmotra nového? To všechno se dozvíme v září. Nahlédněte v menu na příslušnou stránku a rozmyslete se, jak s tím naložíte. Může to být každého úspěch, ale také velký zármutek. A asi nikdo nevypravuje rád na poslední cestu kohokoliv z vlastní rodiny. Zvažte to. Nic jiného se poradit nedá. Letošek organizuje Majkl.

Třetí Vojkov Open bude 20. června 2019

Třetí turnaj Vojkov Open 2019 bude na pořadu ve čtvrtek 20. června 2019. Čekají na nás stejně jako minule drobné, větší, i největší odměny za dosažený počet strajků ze sebou a samozřejmě i ceny pro nejlepší. Informace o červnovém turnaji včetně možnosti registrace do turnaje: TUDY. V obsazovačce jsou ještě nějaká volná místečka, nechť tedy zájemci nezaváhají. Srdečně zveme všechny. 

Květen byl znovu pro Vladimíra Mervu

Druhý turnaj Vojkov Open 2019 se odehrál ve čtvrtek 30.05.2019 za účasti 25 hráček a hráčů. Klání proběhlo na mazacím modelu Ladies and Seniors. Vladimír Merva získává double a je tedy od začátku turnaje zatím neporažen. Najde se zdatný soupeř v červnu? Hráčskou kategorii B ovládl rovněž stejně jako v 1. turnaji Jaroslav Běhal. Nahlédněte na výsledky, komentář, fotky z akce. Přímo na článek TUDYDěkujeme všem hráčům, jakož i bezchybně šlapajícímu centru. 

Březnový turnaj Vojkov Open vyhrává Vladimír Merva

Ve čtvrtek 21.03.2019 se odehrál první turnaj Vojkov Open v roce 2019. Vítězi se stali Vladimír Merva a v "béčku" Jaroslav Běhal. Podívejte se, jak to tam vlastně dopadlo. Přímo na článek TUDY.

Vojkov Open pokračuje i v roce 2019

V roce 2019 bychom na Vojkově měli odehrát cca 6 turnajů Vojkov Open. Hrát bychom měli opět o čtvrtcích. První z nich je naplánován na 21. března, druhý pak na 30. května 2019. Další termíny budeme přidávat. Podívejte se na stránky tohoto turnaje ZDE. Budeme rádi, když přijdete... Vojkov Open, turnaj, který začal v roce 2018 a pro docela dost hráčů byl celkem přitažlivý. Jistý problém byl snad jen v tom, že čtvrtky, což byly hrací dny, se čas od času potkávaly s jinými bowlingovými akcemi. Vojkov Open si nečiní žádná práva na přednost, či jakékoliv jiné výhody. Je to turnaj, který se snaží připravit pro účastníky něco, co jinde není a smyslem je sejít se, zahrát si, pobavit se. A tak se Vojkov Open v určité změněné podobě oproti roku 2018 uskuteční i letos. Nahlédněte tedy na stránku tohoto turnaje a podívejte se na aktuální stav, termíny, Propozice a ostatní věci. Uvidíte sami, jestli se vám sem bude chtít. Vloni zde byly typické obložené chlebíčky pro každého účastníka, letos je to zas trochu něco jiného... No, přijďte a uvidíte sami. Čím začít na těchto nových stránkách, jež mají za úkol postupně kompletně nahradit původní stránky www.way4u.cz? Těžko říci, snad abyste se tu cítili dobře a získávali informace, jež vás zajímají. Tak pojďme na to, po staru se žít prostě nedá...