Brno sk. A

19.09.2023

První kolo pro Drsňáky. Na paty jim šlape Bedol. Úvodní kolo podzimní Ligy dvojic této skupiny dost razantně oddělilo dva týmy od ostatních. Drsňáci dostáli svému jménu a dostali se na čelo skupiny bez ztráty květinky, tedy plných 30 bodů. Sbírali body zcela ve všech utkáních, a to občas i na nízké náhozy, které však vždy na soupeře stačily. Druhý za nimi je Bedol, který rovněž bodoval na 100%, tedy kromě zápasu právě s Drsňáky. Bedol má však na svém kontě fenomenální úspěch - zahráli si 488 (!), což se stalo samozřejmě náhozem celého kola. Standa Dolanský vytáhl dvě skvělé hry 256 a 255, což výrazně přispělo k tomu, že je se svým denním průměrem jedničkou. Hodnota jeho průměru je nádherných 211.80 (včetně HDC 6 na hru). Luboš Blažek, jeho parťák, k tomu přidal 225 a bylo z toho zmíněných 488. Bedol vydoloval celkem 24 bodů a průměrově je ale nejlepší. Oba tyto týmy poodskočily svým soupeřům. Dnes třetí Paroháči 3x vyhráli, ale ani s Drsňáky, ani s Bedolem si poradit nedokázali. Takže 16 bodů. Další 3 týmy soupeřily hlavně mezi sebou, ale třem premiantům dnes body nebrali. Jedině Pok-Hrd uzmuli 2 bodíky Paroháčům.

V jednotlivcích je na tom logicky nejlépe Standa Dolanský z Bedolu, za ním Franta Ráab z Paroháčů a třetí Luboš Blažek také z Bedolu. Zajímavé jistě je, že vítězní Drsňáci jsou v jednotlivcích až pod touto dnes nejlepší trojkou.

Doplňková soutěž "Tabulka náhozů" je nově přidána přímo do souboru výsledků (poslední list). Tady se ujali vedení Paroháči s hrou 407.

Omluva: v původní verzi výsledků zapracoval šotek, jenž přidělil 6 bodů Bedolu v utkání s Drsňáky, ačkoliv Bedol prohrál. Šotka jsme napomenuli a výsledek opravili. Fotku vítězů vložíme co nejdříve... 

Druhé kolo se hraje 16. října. Jsme zvědavi, jak si kdo povede a zda forma dosavadních lídrů tabulky bude přetrvávat.