Brno skup. 2

28.07.2022

Termíny: 15.09., 13.10., 10.11., 24.11.2022

4. závěrečné kolo: Kaštanka potvrzuje, do Finále jdou 3 dvojice

Kaštanka měla před dneškem jasný náskok, který dnes potvrdila ziskem 40 bodů ze 42 možných. Tedy i dnes obsazuje 1. místo. Shodně 29 bodů vydolovali dvojice Fuf-Duf (Mykola Fufalko, Veronika Dufková) a Več-Čul (Petr Večeřa, Roman Čulák), prvně jmenovaní však mají lepší průměr a tak jsou dnes druzí. Hru večera zahrál Mykola Fufalko - 257. Nejlepší ženou dnes je Veronika Dufková. Dnešní bodíky a výkony se propsaly do závěrečné tabulky, v níž jasně dominuje Kaštanka (Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl) se ziskem 144 bodů za 26 vítězství a pouhé 2 porážky. Zaslouženě je tedy vidíme na fotce...

Jejich cesta celou ligou byla jednoznačná, vítězství nezpochybnitelné. Se 108 body obsazují druhé místo Mykola Fufalko s Veronikou Dufkovou, o bodík za nimi je na bronzovém stupínku Petr Večeřa, Roman Čulák. Všechny tři dvojice postupují do Republikového finále 10.12.2022 zde na Kaštance. Finalistům doporučujeme podívat se na Propozice Finále. Do obsazovačky již byli všichni vloženi. Kromě toho se tým Kaštanka zapisuje do Galérie vítězů. Gratulujeme!

Celkové 4. místo obsazují Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) a 5. místo s jednobodovou ztrátou Free Time (Vít Hasník, Jarmila Krejčí). Šestý končí Kulík (Jana a Tomáš Pavlů), 7. Svit (Magda Dvořáková, Pavel Voborný) a poslední 8. místo spadlo na Kape (Petr Plšek, Veronika Kadeřábková, Zdeněk Limberk). Nejvyšší hru dvojice jsme zaznamenali hned v 1. kole - 479 zahráli Ondřej Surán s Mílou Kratochvílem. To, že se některým dvojicím v prvním ročníku příliš nedařilo podle jejich představ, neznamená, že tomu tak bude i na jaře. Přihlášky do Ligy dvojic 2023 1. pololetí sbírá Ondřej Surán. Takže nezaváhejte...

Nejlepší pobrali své trofeje a ocenění, rautík také nebyl k zahození. V každém případě děkujeme zcela všem hráčkám a hráčům, jakož i bowlingovému centru. Liga proběhla bez zádrhelů, v příjemné atmosféře a s pěknými zápasy. Díky!

Výsledková listina je níže ke stažení a ještě dále najdete fotky z vyhlašování nejlepších.

3. kolo: Kaštanka suverénně vede

Ve třetím kole lídr tabulky Kaštanka (Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl) vybojovala 36 bodů ze 42 možných. Prohrála jediné utkání s Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa), ale i z toho si odnesla aspoň 2 body. Velmi dobře se drží Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) s 28 body, Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa) 26 bodů, Free-time (Vít Hasník, Jarmila Krejčí) 24 bodů. Nejvyšší hra dvojice měla hodnotu krásných 457, autoři Ondra Surán, Míla Kratochvíl. 257 byla nejvyšší hra jednotlivců, dali to hned 2 hráči - Mykola Fufalko a Petr Večeřa. Nejlepší ženou dnes byla Jarmila Krejčí.

V roční tabulce před závěrečným 4. kolem je jasno na 1. místě, Kaštanku nemůže už nikdo ohrozit. Jejich 104 body znamená obří náskok na druhého a další. Zato za nimi je to docela našlapané a rozhodnuto není zhola nic - druzí Fuf-Duf (Veronika Dufková, Mykola Fufalko) mají 79 bodů, Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa) 78, Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) 74 a Free-time (Jarmila Krejčí, Vít Hasník) 71 bod. Tyto 4 dvojice si to rozdají v bojích o stupně vítězů. Tady to bude ještě hodně zajímavé...

Poslední kolo se hraje za 2 týdny 24.11.2022. Výsledky jsou níže ke stažení.

2. kolo: Kaštanka již s náskokem, zabrali Staříčci

13.10.2022 proběhlo 2. kolo. Čekalo se, zda Kaštanku někdo předběhne. Vše-Čul jim byli v 1. kole vyrovnaným soupeřem, tentokrát polevili, čímž umožnili Kaštance vytvoření náskoku, protože nikdo jiný jim body moc nebral. Dnes Kaštanka našetřila stejně jako minule 34 bodů, zatímco Več-Čul pouze bodů 18. Vytáhli se ale Staříčci, kteří si připisují 30 bodů, třetí Fuf-Duf 28 bodů. Padlo celkem dost pěkných náhozů, nejvyšší měl hodnotu 236, kterou zahráli Ondřej Surán z Kaštanky a Jana Pavlů z Kulíku. V jednotlivcích dnes opět nejlepší Ondra, bodejť by ne, je doma a umí to (průměr 217), druhý nejlepší Mykola Fufalko z Fuf-Duf (průměr 205).

V celkovém žebříčku za obě kola je tak na 1. místě Kaštanka (68 bodů), Fuf-Duf mají 56 bodů zejména díky Mykolovi a třetí Več-Čul mají 52 bodů. V této dvojici zabral hodně Roman Čulák s průměrem celého večera 183. Překvapili Staříčci, v 1. kole 16 bodů, ve 2. kole 30 bodů. Dnešní průměr Míly Nevídala přes 185 je výkon skutečně kvalitní.

Po dnešku jsme v polovině soutěže. Nic není dokonáno, i když náskok Kaštanky vzhledem k jejich schopnostem se zdá nedostižný. Ale jak to chodí, zdání někdy klame a tak se ještě mohou dít věci...

Fotka nejlepších je stejná z minula, výsledky jsou níže ke stažení a s napětím čekáme na 3. kolo, jež je na programu 10. listopadu.

1. kolo: těsné vedení dvojice Kaštanka

15.09.2022 se odehrálo 1. kolo této skupiny. K vidění byly některé velmi vyrovnané hodnotné hry, o jejichž výsledku rozhodovalo pár kuželek. Hned 4 hráči se dostali se svým denním průměrem přes 200, z nichž průměr nejvyšší zahrál Roman Čulák (212,86). Ve dvojicích ale měl průměr přes 200 na hráče (přes 400 na dvojici) pouze jediný tým - Kaštanka, hrající ve složení Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl. Po 1. kole jsou taky pouze díky svému průměru na 1. místě. Stejně bodů, ale nižší průměr, má druhá dvojice Več-Čul (Petr Večeřa, Roman Čulák). Třetí je Fuf-Duf (Mykola Fufalko, Veronika Dufková), ti už ale mají na první dva lídry ztrátu 6 bodů. Nejlepší dnešní ženou byla Jarmila Krejčí st, která je v pořadí jednotlivců na krásném 5. místě. Na fotce vidíme dnešní nejlepší dvojici.

Výsledková listina je níže ke stažení. Příští kolo se hraje 13. října 2022. Uvidíme, zda druhé kolo přinese změny v pořadí. Poděkování patří jak fungujícímu centru Kaštanka, tak především všem hráčkám a hráčům, kteří dnes bojovali o své co nejlepší výsledky.