Skupina Plzeň

26.02.2023

2. kolo: All Fin narazil, dnes nejlepší All In.

Ve 2, kole All Fin našel hned dva přemožitele, získal "jen" 20 bodů, zato All In má bodů 24. Dnes hráli Bártovic velice slušně, těsně prohráli jediný zápas s Firem, jinak samý úspěch. Jejich průměr přes 350 formu jen potvrzuje. Oproti 1. kolu jdou výkonnostně hodně nahoru, velmi tomu pomohla hra 234 Jardy Bárty. Zaslouženě dnes mají 1. místo a začínají v celkové tabulce šlapat Standovi s Danielem na paty. Dnešní vítězové jsou na fotce.

Ti jsou dnes druzí, i přesto, že mají nához dvojice 447 a Daniel i nához jednotlivce 246. Třetí je Firo, sice 3 výhry ale jen jedna s plným bodovým ziskem a k tomu 2 porážky. Za nimi s menšími bodovými odstupy jsou Zaza, D beton a Kupa.

V jednotlivcích i po dnešku kralují oba Nejezchlebovi, třetí za nimi je Jarda Hofman. Náhozy jednotlivců Daniel Nejezchleba 246, Jarda Bárta 234, Josef Hofman 225.

V roční tabulce je stále první All Fin (Nejezchlebovi) s 48 body, druzí jsou All In (Bártovi) s 38 body a třetí Kupa (Richterovi), ta má celkem 28 bodů.

Třetí kole se hraje 13.04.2023. Výsledky jsou níže ke stažení.

1. kolo: All Fin přebírá otěže.

První kolo v Plzni se odehrálo pod taktovkou týmu All Fin (Nejezchlebové Dan a Standa). Jediné 2 bodíky jim sebral Pavel Richter z týmu KUPA. Jinak mají všechno - nejvyšší hru dvojice, nejvyšší hru jednotlivce, nejvíce výher ve skupině. Jejich průměr přes 395 (včetně HDC) hovoří za vše.

2. místo má KUPA (20 bodů), především zásluhou Pavla Richtera, ale i Kuba ukázal pár krásných her. Třetí je po dnešku All In a ZAZA (shodně 12 bodů), následují D beton a Firo, kteří už ale ztrácejí. Nicméně jak víme, je to jen začátek, 1. kolo, před námi jsou další 3 kola a v každém z nich až 30 bodů... Takže budeme s napětím vyhlížet další kola.

V jednotlivcích jsou na čele Daniel a Standa Nejezchlebovi a těsně v patách jim je Pavel Richter. Následuje Josef Hofman a Dana Soukupová.