Skupina Plzeň

26.02.2023

Poslední kolo a je hotovo. All Fin a All In jdou do Republikového finále.

V závěrečném 4. kole dominovaly týmy All Fin a All Inn, jenž nasbíraly dnes 30, resp. 20 bodů. Našlápnuto měly i díve, dnes to jen potvrdily. Dnešek vyzněl pro oba tyto týmy - 30 a 20 bodů do celkového závěrečného skóre. Třetí byl sice dnes D beton, ale zisk 16 bodů jim k postupu nestačí. Nejvyšší hru dnes dali opět Dan a Standa Nejezchlebovi, nejlepší hru dvojice maji na svém kontě rovněž tito hráči z All Fin. Do finále jdou naprosto zaslouženě. Na fotce jsou sice vítězové, ale podívejte se i na další oceněné. Všem patří velká gratulace. Plzeňský formát skupiny dospělý + dítě je neotřelý, v Lize dvojic neobvyklý a za to patří poděkování jak organizátorovi Standovi Nejezchlebovi, také všem hráčkám a hráčům bez rozdílu věku. Účastníky potěšil nejen raut zdarma, ale i jejich ocenění prakticky bez ohledu na jejich umístění. Na fotkách jsou všichni ocenění a všichni přítomní.

V konečném žebříčku jsou na čele All Fin a All In, kteří postupují do Republikového finále 04.06.23 v centru Kaštanka. Gratulujeme nejen vítězům skupiny a postupujícím, ale zcela všem bez ohledu na umístění.

Třetí kolo: na čele beze změny.

All Fin dnes zcela beze ztrát, vyhrál všechny své zápasy s plným bodovým ziskem. All In s nimi prohrál a kromě toho přišel o 2 body s Kupou a končí druhý. Třetí ZaZa vybojoval 16 bodů. Úžasné dnes byly průměry dvojic, Standa s Danem 429,60 (pochopitelně s hendykepem), All In 350,60. K vidění bylo vidět pár skvělých her - 245 Standa Nejezchleba, 243 Pavel Zajíček, 236 Dan Nejezchleba. Nához dvojice udělal All Fin svou poslední hrou - 442.

V celkové tabulce jasně vede All Fin, druhý je All In, zdá se, že oba týmy mají již zajištěn postup do Republikového finále, které se hraje 4. června na Kaštance v Brně. Boj bude ještě o třetí místo mezi týmy ZaZa a KUPA, dělí je 2 bodíky.

Poslední kolo se odehraje 04.05.2023.

2. kolo: All Fin narazil, dnes nejlepší All In.

Ve 2. kole All Fin našel hned dva přemožitele, získal "jen" 20 bodů, zato All In má bodů 24. Dnes hráli Bártovic velice slušně, těsně prohráli jediný zápas s Firem, jinak samý úspěch. Jejich průměr přes 350 formu jen potvrzuje. Oproti 1. kolu jdou výkonnostně hodně nahoru, velmi tomu pomohla hra 234 Jardy Bárty. Zaslouženě dnes mají 1. místo a začínají v celkové tabulce šlapat Standovi s Danielem na paty. Dnešní vítězové jsou na fotce.

Ti jsou dnes druzí, i přesto, že mají nához dvojice 447 a Daniel i nához jednotlivce 246. Třetí je Firo, sice 3 výhry ale jen jedna s plným bodovým ziskem a k tomu 2 porážky. Za nimi s menšími bodovými odstupy jsou Zaza, D beton a Kupa.

V jednotlivcích i po dnešku kralují oba Nejezchlebovi, třetí za nimi je Jarda Hofman. Náhozy jednotlivců Daniel Nejezchleba 246, Jarda Bárta 234, Josef Hofman 225.

V roční tabulce je stále první All Fin (Nejezchlebovi) s 48 body, druzí jsou All In (Bártovi) s 38 body a třetí Kupa (Richterovi), ta má celkem 28 bodů.

Třetí kole se hraje 13.04.2023. Výsledky jsou níže ke stažení.

1. kolo: All Fin přebírá otěže.

První kolo v Plzni se odehrálo pod taktovkou týmu All Fin (Nejezchlebové Dan a Standa). Jediné 2 bodíky jim sebral Pavel Richter z týmu KUPA. Jinak mají všechno - nejvyšší hru dvojice, nejvyšší hru jednotlivce, nejvíce výher ve skupině. Jejich průměr přes 395 (včetně HDC) hovoří za vše.

2. místo má KUPA (20 bodů), především zásluhou Pavla Richtera, ale i Kuba ukázal pár krásných her. Třetí je po dnešku All In a ZAZA (shodně 12 bodů), následují D beton a Firo, kteří už ale ztrácejí. Nicméně jak víme, je to jen začátek, 1. kolo, před námi jsou další 3 kola a v každém z nich až 30 bodů... Takže budeme s napětím vyhlížet další kola.

V jednotlivcích jsou na čele Daniel a Standa Nejezchlebovi a těsně v patách jim je Pavel Richter. Následuje Josef Hofman a Dana Soukupová.