Vojkov

19.09.2023

Na úvodním kole nejlepší Notaxo K. Vojkovské 1. kolo podzimní Ligy dvojic se odehrálo 21.09.23 na lehkém mazacím modelu, což se projevilo na náhozech a průměrech. Zcela všechny týmy utrpěly nějaké ty porážky, ale vybojovaly i zasloužené výhry. Plichta dnes nenastala žádná...

Nejlépe si vedli chlapci z Notaxo K, kteří prohráli jediný zápas s Notaxem, ze kterého ale aspoň ty 2 bodíky vydolovali. Většina jejich výher ale byla pouze 4 bodová, což však na 1. místo po 1. kole stačilo. Nasbírali 28 bodů. Druzí končí Notaxo X s 27 body. Prohry mají na kontě sice 3, ale pokud vyhráli, tak zásadně šestibodově. Dnešní bronz vybojoval RAN ALL. 4 výhry, 3 prohry, z toho jednou s nulou. Celkem 26 bodů. Tyto 3 vedoucí týmy tedy vzájemně dělí 1 bod. Na 4. místě je Notaxo, 22 bodů. Pouze 2 prohry, zato obě s nulou na kontě, 5 vítězství, z nichž ale jen jediné bylo za 6 bodů. Na dalších místech figurují Zelená síla, Sem Notaxo, Sešlost a NEMO, jenž dnešní tabulku uzavírá. Nejvyšší týmový výkon předvedlo Notaxo s 466 ve hře s týmem Sem Notaxo. Na fotce vidíme dnes nejlepší dvojici Notaxo K.

Zajímavá je tabulka jednotlivců: v ní přesvědčivě dominuje Thomas Robertson (Notaxo) s průměrem přes 214. Na kontě má i nejvyšší hru celého kola 278. Skvělé! Za ním druhý Lukáš Gurgul (RAN ALL) ukázal průměr přes 208 a třetí hráč s průměrem přes 200 je Ján Ďaďo (Notaxo X).

Druhé kolo se bude hrát 19.10. opět od 19 hod. Poděkování patří zcela všem hráčům a hráčce za krásné předvedené hry a příjemnou celovečerní atmosféru..